על Simple Different

על Simple Different

תַפרִיט

פניות

?מחפש/ת תמיכה

כמשתמש ב- SimDif, הדרך המהירה ביותר לקבל תשובה לבעיה טכנית או לקבל סיוע היא להקיש על כפתור העזרה האדום. שאל את שאלתך לרובוט הקטן בכרטיסייה הראשונה, או עיין במיני-מדריכים, ותמצא מאגרים של עצות שימושיות.


נשמח לשמוע ממך

אנא אל תהסס/י לפנות אלינו בנוגע לתכנים של אתר זה

The Simple Different Company

על הערכים והעקרונות שלנו

קראו כאן:

אז מה היא SimDif בתכלס?

סמל האפליקציה SimDif
סמל האפליקציה SimDif

אפליקציה ייחודית לבנייה וניהול אתרים

SimDif הוא אחד מבוני האתרים הבודדים שפועלים באופן מלא עם אותן תכונות, בטלפון, מחשב וטאבלט. זה מאפשר לך לעבור בקלות ממכשיר אחד למשנהו כדי לערוך ולפרסם את האתר שלך.

SimDif 2 היא אפליקציה המאפשרת יצירת אתרים מלאים, בעזרת הטלפון וללא כל ידע טכני. צור אתר על ידי הוספת דפים ובלוקים, ולאחר מכן הוסף תוכן. בלוקים יוצרים דפים, דפים יוצרים אתרים.


למי השירות מיועד?

SimDif מיועד לכל מי שרוצה ליצור אתר בחינם וללא קשיים. רוב המשתמשים כיום הם בעלי עסקים קטנים, מורים, סטודנטים, קהילות ומועדונים, יזמים ואנשים שמוכרים שירותים.

מדוע הוא נוצר?

Simple Different פיתחה את SimDif 2 כדי לענות על הצרכים של אנשים בכל רחבי הגלובוס, כדי לסייע למשתמשים לבנות את הנוכחות שלהם באינטרנט ולתת להם פלטפורמה לניהול האתר שלהם.

שירות זה כבר זמין ב -13 שפות, וממשיך להתרגם לשפות נוספות. הודות ל- BabelDif (כלי תרגום שפותח לצד SimDif 2), ניתן לתרגם את האפליקציה ומדריכיה לשפות רבות ושונות, על ידי המשתמשים שלה. המטרה היא לתמוך בכמה שיותר שפות ותרבויות, במיוחד בכאלו שאינן מיוצגות באינטרנט .

כמה זה עולה?

יש גרסה חינמית, ולראשונה בעולם, מחיר הוגן בשיטת "PPP" עבור הגרסאות Smart ו- Pro. אינדקס זה נקרא FairDif ומאפשר לחשב את המחיר היחסי ההוגן בכל מדינה.

אירוח שרת והמדריכים האוטומטיים הינם ללא תשלום לכל סוגי האתרים.

כדי לבדוק את התכונות והמחירים של כל גרסה, לחץ כאן