על Simple Different

על Simple Different

תַפרִיט

לוקליזציה: תומכים ומקדמים שפות ותרבויות

לרוב האנשים בעולם כיום יש גישה לאינטרנט מהנייד

נועד לקדם שפות ותרבויות שאינן מיוצגות SimDif 2
נועד לקדם שפות ותרבויות שאינן מיוצגות SimDif 2

יותר מדי אנשים נאלצים להשתמש באנגלית או בשפה נפוצה אחרת, במיוחד במדינות מתפתחות, מכיוון שיש מעט או אפס כלים מקוונים בשפת האם בהן. על מנת לפתור את המשוואה הלשונית הזו, אנחנו פונים לאותם משתמשים בשפת האם שלהם.אחד מערכי הליבה של Simple Different הוא לכבד ולקדם את המגוון העשיר של שפות ותרבויות העולם, בלי קשר לרווח פיננסי.

מדברים בשפת האם שלך

BabelDif הוא כלי בתוך SimDif 2 המאפשר למשתמשים לתרגם את האפליקציה לשפתם. הוא מובנה בגרעין האפליקציה, ונותן למשתמשים פלטפורמה לתרום וליישם את התרגום ישירות, בעצמם.

בשלוש השנים הקרובות BabelDif תוכל להקל על תרגום האפליקציה ליותר מ -100 שפות. BabelDif נוצרה בהשראת Babel Fish של דאגלס אדמס.

הרעיון הוא לתת למשתמשים את היכולת להבין ולשלוט בכלי שהם משתמשים, על מנת לבנות נוכחות משמעותית משלהם באינטרנט.

מחיר הוגן לכולם, בכל העולם

מחיר שונה, כוח הקנייה שווה

FairDif - מחיר הוגן
FairDif - מחיר הוגן

SimDif יצרה אינדקס ייעודי, FairDif, לחישוב מחיר הגרסאות בתשלום במדינות השונות. הודות ל- FairDif, המחיר של SimDif מתעדכן על פי יוקר המחיה בכל מדינה. נראה כי SimDif הוא השירות הראשון באינטרנט שמיישם באופן קבוע תמחור אדפטיבי מסוג זה. SimDif כולל גם גרסה חינמית הזמינה לכולם.

מיזם אמיתי לשינוי חברתי

העתיד בכף ידך

הסמארטפון חולל מהפכה באינטרנט. מספר המשתמשים המחוברים הוכפל בשלוש השנים האחרונות. 2 מיליארד משתמשי אינטרנט חדשים ברחבי העולם גילו את האינטרנט, ורבים נוספים יעשו את אותו הדבר בשנים הבאות.

כלי לבניית אתרים בחינם, המופעל מכל מכשיר נייד, ברוב השפות, הוא כלי העצמה חשוב.


SimDif 2 משנה את כללי המשחק ב-5 תחומים מכריעים: