על Simple Different

על Simple Different

תַפרִיט

ידיעה לתקשורת

SimDif 2 הגרסה החדשה יצאה

המשימה של SimDif תמיד הייתה לעזור לאנשים ללמוד כיצד להכין לעצמם אתר פונקציונלי. בשנת 2012 האפליקציה הפכה לאפליקציה הראשונה לבניית אתרים ב- iOS וב- Android ומאז היא גדלה מפה לאוזן.

SimDif 2 פונה כעת לסיקור ולעיתונות כדי למשוך קהל רחב יותר ברחבי העולם ולעזור לאנשים נוספים ליצור אתרים טובים.

SimDif הוא פרויקט חברתי שמטרתו להעצים כמה שיותר אנשים. BabelDif נוצר על מנת לאפשר לתרגם את האפליקציה למגוון רחב של שפות , ו- FairDif הוקמה כדי לתת מחיר הוגן לאינדקס PPP לגרסאות Smart ו- Pro. יש גם גרסה חינמית.

מתייחסים לדברים בצורה שונה

עם שאיפה ברורה לחנך ולהדריך משתמשים להבין מה באמת הופך אתר טוב. זוהי אפליקציה ידידותית למשתמש, גם לאנשים ללא שום רקע טכני במחשב.

SimDif מגדיש מה שחשוב באמת - מבנה, ארגון ותוכן - ומראה לאנשים מה חיוני לאתר ברור ומאורגן. SimDif הוא שירות אתי, לא מוצר שנועד למכור את רעיון בכסף.

הרבה אנרגיה ומשאבים הושקעו בפישוט האפליקציה וקידום ההיבט החינוכי של האפליקציה ושירותיה

" לאחר שראינו מה SimDif יכול לעשות למשתמשים שלה, התברר שזה יהיה טוב להנגיש את זה לכולם. בדיוק בגלל זה לפני 3 שנים התחלנו לחשוב מחדש ולשכתב את כל הפלטפורמה מאפס " - יוריק וינס, מייסד מנכ"ל חברת Simple Different.

אז מה היא SimDif בתכלס?

סמל האפליקציה SimDif
סמל האפליקציה SimDif

אפליקציה ייחודית לבנייה וניהול אתרים

SimDif הוא אחד מבוני האתרים הבודדים שפועלים באופן מלא עם אותן תכונות, בטלפון, מחשב וטאבלט. זה מאפשר לך לעבור בקלות ממכשיר אחד למשנהו כדי לערוך ולפרסם את האתר שלך.

SimDif 2 היא אפליקציה המאפשרת יצירת אתרים מלאים, בעזרת הטלפון וללא כל ידע טכני. צור אתר על ידי הוספת דפים ובלוקים, ולאחר מכן הוסף תוכן. בלוקים יוצרים דפים, דפים יוצרים אתרים.


למי השירות מיועד?

SimDif מיועד לכל מי שרוצה ליצור אתר בחינם וללא קשיים. רוב המשתמשים כיום הם בעלי עסקים קטנים, מורים, סטודנטים, קהילות ומועדונים, יזמים ואנשים שמוכרים שירותים.

מדוע הוא נוצר?

Simple Different פיתחה את SimDif 2 כדי לענות על הצרכים של אנשים בכל רחבי הגלובוס, כדי לסייע למשתמשים לבנות את הנוכחות שלהם באינטרנט ולתת להם פלטפורמה לניהול האתר שלהם.

שירות זה כבר זמין ב -13 שפות, וממשיך להתרגם לשפות נוספות. הודות ל- BabelDif (כלי תרגום שפותח לצד SimDif 2), ניתן לתרגם את האפליקציה ומדריכיה לשפות רבות ושונות, על ידי המשתמשים שלה. המטרה היא לתמוך בכמה שיותר שפות ותרבויות, במיוחד בכאלו שאינן מיוצגות באינטרנט .

כמה זה עולה?

יש גרסה חינמית, ולראשונה בעולם, מחיר הוגן בשיטת "PPP" עבור הגרסאות Smart ו- Pro. אינדקס זה נקרא FairDif ומאפשר לחשב את המחיר היחסי ההוגן בכל מדינה.

אירוח שרת והמדריכים האוטומטיים הינם ללא תשלום לכל סוגי האתרים.

כדי לבדוק את התכונות והמחירים של כל גרסה, לחץ כאן

לוקליזציה: תומכים ומקדמים שפות ותרבויות

לרוב האנשים בעולם כיום יש גישה לאינטרנט מהנייד

נועד לקדם שפות ותרבויות שאינן מיוצגות SimDif 2
נועד לקדם שפות ותרבויות שאינן מיוצגות SimDif 2

יותר מדי אנשים נאלצים להשתמש באנגלית או בשפה נפוצה אחרת, במיוחד במדינות מתפתחות, מכיוון שיש מעט או אפס כלים מקוונים בשפת האם בהן. על מנת לפתור את המשוואה הלשונית הזו, אנחנו פונים לאותם משתמשים בשפת האם שלהם.אחד מערכי הליבה של Simple Different הוא לכבד ולקדם את המגוון העשיר של שפות ותרבויות העולם, בלי קשר לרווח פיננסי.

מיזם אמיתי לשינוי חברתי

העתיד בכף ידך

הסמארטפון חולל מהפכה באינטרנט. מספר המשתמשים המחוברים הוכפל בשלוש השנים האחרונות. 2 מיליארד משתמשי אינטרנט חדשים ברחבי העולם גילו את האינטרנט, ורבים נוספים יעשו את אותו הדבר בשנים הבאות.

כלי לבניית אתרים בחינם, המופעל מכל מכשיר נייד, ברוב השפות, הוא כלי העצמה חשוב.


SimDif 2 משנה את כללי המשחק ב-5 תחומים מכריעים:

מחיר הוגן לכולם, בכל העולם

מחיר שונה, כוח הקנייה שווה

FairDif - מחיר הוגן
FairDif - מחיר הוגן

SimDif יצרה אינדקס ייעודי, FairDif, לחישוב מחיר הגרסאות בתשלום במדינות השונות. הודות ל- FairDif, המחיר של SimDif מתעדכן על פי יוקר המחיה בכל מדינה. נראה כי SimDif הוא השירות הראשון באינטרנט שמיישם באופן קבוע תמחור אדפטיבי מסוג זה. SimDif כולל גם גרסה חינמית הזמינה לכולם.

אתיקה Simple Different

גישת "המשתמש קודם"

חלק מהאתיקה של Simple Different, החברה שעומדת מאחורי SimDif, היא להדריך את משתמשיה בבניית אתרים. SimDif נועדה לעודד משתמשים ליצור ולארגן את התוכן שהקוראים שלהם היו רוצים לראות: זו גם הדרך הטובה ביותר לבנות אתר עבור Google.


SimDif נותנת לך להשתמש ולהבין את התוכנה, לפני שתחליט/י לרכוש אותה

מה אנשים אומרים על SimDif?

סקירות מקצועיות:

2021 - https://www.apkmonk.com/posts/simdif-website-builder-app-review/

"Considering all the features it offers in the free version, this application gets a solid 9 out of 10. The best part about this app is that you can build/modify your websites from multiple devices without having to start from scratch each time you hop on to a new device. We highly recommend that you try this app if you’re looking to build a website."

2019 - https://www.androidappsreview.com/website-builder-for-android-app-review/ 

"Overall, Website Builder for Android is an extremely well-designed app that delivers on the key areas that matter most: ease-of-use, flexibility, capability, and extensibility"

2017 - https://appslisto.com/website-builder-review/

"The app has received positive acceptance among android users with testimonials from fans. The ease of use and simplicity of the app have gained it more downloads and usage. The fact that you don’t have to hire another person to build a website for your business is the dream of most business owners out there and SimDif website builder has made the dream come true" 

2015 - https://web-builder-app.com/

"SimDif have obviously thought very carefully about how the websites their users create will actually perform, both for website visitors and for search engine results. Overall, the combination of ease of use and the consistency of its capabilities for creating websites on Android, iPhone, iPad, and desktop are unmatched."


:User ratings and reviews on the Google Play store

Stefanie Bollmann
November 21, 2018 - ★★★★★
"I looked into various website builder apps before I chose to use SimDif and I never regretted my choice. It's the best: easy to manage and update the website from all devices and publish in an instant. When I couldn't resolve things by myself I got quick help from a kind customer service team. Recommend it 100%"

Clive Cooper
November 19, 2018 - ★★★★★
"Given this app a fair test drive, very impressive. It does just what I expected and it does it well. A very intuitive application. I can see myself going for the pro version eventually but for now, the free version is fine. Well done developers."

Danoz Directo
November 3, 2018 - ★★★★★
"Outstanding, easy to use as well as having free features but I will be going with a pro version as I'm impressed."

Moomin74 
October 28, 2018 - ★★★★★
"Great website builder and hosting app. It's very convenient to be able to manage everything from one app."


Chidi Edward Nnaji
October 1, 2018 - ★★★★★
"SimDif is one of the simplest ways of building any type of website. Even a novice can use SimDif."

 פרטים לתקשורת

ערכת החדשות כוללת:

ידיעה לתקשורת

תיאור האפליקציה

סמל/לוגו SimDif 2

צילומי מסך לאנדרואיד, אייפון ואייפד

לוגו פשוט שונה