על Simple Different

על Simple Different

תַפרִיט

צוות הליבה של החברה

יוריק

מייסד ומנכ"ל חברת Simple Different

מעצב ממשקי משתמש גרפיים במשך 30 שנה עם תשוקה לאזן בין חווית משתמש ועיצוב תוכנה לאתיקה. הוא מבלה את זמנו בסיוע למשתמשים, ללמוד על התפיסות והצרכים שלהם, וליצור דרכים לספק להם פתרון יעיל ושקוף. יוריק מאמין ש- SimDif יכול להפוך למיזם מצליח להשפעה חברתית ומקום לאנשים מוכשרים להביע את עצמם בשמחה ולצמוח בתחומים המועדפים עליהם.

פעם מטפל בעיסוי תאילנדי מסורתי, עדיין לומד על מיינדפולנס היום, ובהחלט צריך מושב חדש עבור הרויאל אנפילד שלו.

מר יוט

מפתח אפליקציות iOS, מנהל שרת

Yut דואג ומפקח על המכונות הווירטואליות והפיזיות שלנו. הוא היה חבר מכריע ויקר במשפחה מאז 2011.

מוחו הסקרני, אופיו הרך, וטוב הלב הטוב, בשילוב עם דאגתו לחוויית המשתמש הפכו לאחד מעמודי התווך של Simple Different. כעת הוא מתאם את הפיתוח של SimDif 2.

יוט אוהב לנסות דברים חדשים בלינוקס, לבדוק אפליקציות חדשות, לצפות בסרטים, לנגן בגיטרה ולשתות קפה.

מר ברם

מפתח אפליקציות לאנדרואיד ומפתח שירות YorName

ברם הצטרף ל- Simple Different בשנת 2014. הוא הגיע לכאן מתוך מוטיבציה עמוקה לשפר את בונה האתרים הראשון באנדרואיד. הוא גם חד וגם מגניב. הודות לברם, אפליקציית האנדרואיד היא כעת הכלי העיקרי עבור המשתמשים שלנו לבניית אתרי האינטרנט שלהם.

התשוקה העיקרית שלו מחוץ לעבודה היא להגיב לסקרנות האינסופית של בנו.

מר או

אשף Back-End

מאחורי האישיות המלבבת, מסתתרת נפש מבריקה וטעם ברור למבנה וארגון. הוא הצטרף לצוות רק לפני שנה ותרומתו ליצירת הפלטפורמה החדשה לא תסולא בפז.

כשהוא לא בעבודה, הוא חסיד נלהב של חדשות טכנולוגיות ואב גאה ל -3 ילדים חכמים.

מאי

Code Angel

מאי סקרנית במיוחד, מאוד אקדמאית ואוהבת את עבודתה. יש לה רצון עמוק להבין ולכתוב קודים לעומק. היא סיימה את האוניברסיטה רק לפני כמה שנים וכבר בדרך להפוך למפתחת במשרה מלאה.

קנתה מכונית חדשה ואוהבת לטייל.

פאי

Code Fairy


לומדת מהר. תמיד להוטה להבין כיצד הדברים פועלים בבית היא אוהבת לצייר ולקרוא כדי לשפר את האנגלית שלה.

נינג

מנהלת מנהלת ואמא בחברה

נינג נמצאת כאן מאז תחילת 2009, עושה חשבונות, מגישה מסים, עוזרת לקבל מעמד BOI, ויזות והיתרי עבודה בתאילנד. וחשוב לא פחות, נינג שומרת את כולם מאושרים בתקופות קשות.

כשהיא לא מחזיקה ביחד את החברה בידיים, היא אוהבת סריגה ורקמה. היא גם מטפלת בעיסוי מכובדת.

סטפן

חווית משתמש ותמיכה

סטפן הצטרף ל- SimpleDifferent בשנת 2014. כמו רוב חברי הצוות, הוא איש בעל כשרונות רבים. הוא עובד בתחום ה- IT במשך 15 שנים ואחראי על התרגום היפני ומתאם את עבודת המתרגמים האחרים. סטפן קרוב מאוד לצרכי המשתמש, הוא עונה על המוקד ותורם לתפיסת העתיד של SimDif.

בשעות הפנאי הוא אוהב לשחק בדמינטון ועוסק באופן פעיל בלימוד מוזיקה תאילנדית מסורתית.

Paul

תקשורת דיגיטלית

פול היה חלק מ-SimDif פעמיים, והצטרף לאחרונה ב-2020. במהלך 20 השנים האחרונות רוב עבודתו הייתה בפיתוח אתרים ותקשורת דיגיטלית.

בעבודתו כמו גם בחייו האישיים ניתן לראות בבירור את המוטיבציה שלו להבין את העולם בכל רמה, מהקונקרטי ועד למופשט, ולנסות ולהתאים את אופן החשיבה וההתנהגות שלו בהתאם.

מוח סקרן, דרך פתוחה וקפדנית לארגון מושגים והבנה עמוקה של האתיקה של SimDif, הופכים אותו למשתף פעולה נפלא בכל הנוגע לעיצוב האסטרטגיה המסחרית שלנו.

במילותיו שלו: "החיים בתאילנד נתנו לי כל כך הרבה: שפה, מוזיקה, חברים, השקפה חדשה... אהבה מעל הכל... וזכיתי למשפחה אוהבת גם בבית בבריטניה. אני הכי אסיר תודה".

Anton

סיוע למשתמש ויועץ משפטי

אנטון מעורב כמתרגם לרוסית מאז 2014 והצטרף ל-SimDif ב-2020. אנטון עוזר למשתמשים בשאלותיהם ועובד על תרגומים ותקשורת חשובה עם צדדים שלישיים.

לאנטון יש רקע משפטי ונהנה ללמוד מיומנויות חדשות. הוא גם חובב ספורט עם תחומי עניין החל מביליארד וטניס שולחן ועד אימוני סקייטבורד וחדר כושר... ואוכל תאילנדי ;-)

אתיקה Simple Different

גישת "המשתמש קודם"

חלק מהאתיקה של Simple Different, החברה שעומדת מאחורי SimDif, היא להדריך את משתמשיה בבניית אתרים. SimDif נועדה לעודד משתמשים ליצור ולארגן את התוכן שהקוראים שלהם היו רוצים לראות: זו גם הדרך הטובה ביותר לבנות אתר עבור Google.


SimDif נותנת לך להשתמש ולהבין את התוכנה, לפני שתחליט/י לרכוש אותה

אז מה היא SimDif בתכלס?

סמל האפליקציה SimDif
סמל האפליקציה SimDif

אפליקציה ייחודית לבנייה וניהול אתרים

SimDif הוא אחד מבוני האתרים הבודדים שפועלים באופן מלא עם אותן תכונות, בטלפון, מחשב וטאבלט. זה מאפשר לך לעבור בקלות ממכשיר אחד למשנהו כדי לערוך ולפרסם את האתר שלך.

SimDif 2 היא אפליקציה המאפשרת יצירת אתרים מלאים, בעזרת הטלפון וללא כל ידע טכני. צור אתר על ידי הוספת דפים ובלוקים, ולאחר מכן הוסף תוכן. בלוקים יוצרים דפים, דפים יוצרים אתרים.


למי השירות מיועד?

SimDif מיועד לכל מי שרוצה ליצור אתר בחינם וללא קשיים. רוב המשתמשים כיום הם בעלי עסקים קטנים, מורים, סטודנטים, קהילות ומועדונים, יזמים ואנשים שמוכרים שירותים.

מדוע הוא נוצר?

Simple Different פיתחה את SimDif 2 כדי לענות על הצרכים של אנשים בכל רחבי הגלובוס, כדי לסייע למשתמשים לבנות את הנוכחות שלהם באינטרנט ולתת להם פלטפורמה לניהול האתר שלהם.

שירות זה כבר זמין ב -13 שפות, וממשיך להתרגם לשפות נוספות. הודות ל- BabelDif (כלי תרגום שפותח לצד SimDif 2), ניתן לתרגם את האפליקציה ומדריכיה לשפות רבות ושונות, על ידי המשתמשים שלה. המטרה היא לתמוך בכמה שיותר שפות ותרבויות, במיוחד בכאלו שאינן מיוצגות באינטרנט .

כמה זה עולה?

יש גרסה חינמית, ולראשונה בעולם, מחיר הוגן בשיטת "PPP" עבור הגרסאות Smart ו- Pro. אינדקס זה נקרא FairDif ומאפשר לחשב את המחיר היחסי ההוגן בכל מדינה.

אירוח שרת והמדריכים האוטומטיים הינם ללא תשלום לכל סוגי האתרים.

כדי לבדוק את התכונות והמחירים של כל גרסה, לחץ כאן