על Simple Different

על Simple Different

תַפרִיט

מיזם אמיתי לשינוי חברתי

העתיד בכף ידך

הסמארטפון חולל מהפכה באינטרנט. מספר המשתמשים המחוברים הוכפל בשלוש השנים האחרונות. 2 מיליארד משתמשי אינטרנט חדשים ברחבי העולם גילו את האינטרנט, ורבים נוספים יעשו את אותו הדבר בשנים הבאות.

כלי לבניית אתרים בחינם, המופעל מכל מכשיר נייד, ברוב השפות, הוא כלי העצמה חשוב.


SimDif 2 משנה את כללי המשחק ב-5 תחומים מכריעים:

צמיחה כלכלית

כל עסק צריך נוכחות משלו באינטרנט.

SimDif 2 נועד לעזור באופן פעיל למשתמשים להיות גלויים ונגישים ל- Google, ולהדריך אותם להציג את תוכן האתר שלהם בצורה ברורה. אנחנו לא מדברים על עמוד ברשת חברתית כמו פייסבוק או אינסטגרם, אלא על מרחב מקוון שכל אחד יכול לשלוט בו ולארגן אותו איך שהוא רואה לנכון.

חינוך דיגיטלי

SimDif הוא כה פשוט עד שחלק מבתי הספר משתמשים בו כדרך לתלמידים להציג את עבודותיהם.

זה כמו משחק. מורים יכולים להציע לתלמידים הזדמנות להבין כיצד בוחרים, מעצבים ומארגנים תוכן מקוון לקהל ספציפי. SimDif הוא כלי קל, זול ומודרני המסייע לתלמידים להפוך למשתמשי אינטרנט חכמים ובטוחים יותר.

חופש הביטוי

החלק הקשה בביטוי רעיון חדש הוא למצוא את התמיכה הנכונה.

SimDif מציעה אפליקציות בחינם ב- iOS וב- Android. זה אומר שכל אחד יכול ליצור ולנהל אתר באמצעות הטלפון, הטאבלט או המחשב שלו מכל מקום בעולם. SimDif מארחת בבטחה את האתרים והתוכן שלה בשרתים באיכות גבוהה הנמצאים בצרפת, תחת תקנות אירופאיות.

SimDif מגבילה הונאות, דואר זבל, וירוסים, פורנוגרפיה, סמים בלתי חוקיים או לשון הרע.

גיוון תרבותי

אלפי שפות ותרבויות אינן מיוצגות ברשת.

בSimDif אנחנו מקדמים לוקליזציה, ומאפשרים לאנשים בכל העולם להתאים את האתר שלהם ולשתף אותו בקהילות השונות. SimDif מיועד לתרגום למאות שפות, על ידי המשתמשים שלו.

העצמה אישית

עזרה לאנשים ללא ידע טכני לקדם את עצמם באינטרנט. תמיכה בפרויקטים קהילתיים כמו ספורט, תחביבים, תמיכה בזכויות, חדשות מקומיות ואירועים אמנותיים.

לוקליזציה: תומכים ומקדמים שפות ותרבויות

לרוב האנשים בעולם כיום יש גישה לאינטרנט מהנייד

נועד לקדם שפות ותרבויות שאינן מיוצגות SimDif 2
נועד לקדם שפות ותרבויות שאינן מיוצגות SimDif 2

יותר מדי אנשים נאלצים להשתמש באנגלית או בשפה נפוצה אחרת, במיוחד במדינות מתפתחות, מכיוון שיש מעט או אפס כלים מקוונים בשפת האם בהן. על מנת לפתור את המשוואה הלשונית הזו, אנחנו פונים לאותם משתמשים בשפת האם שלהם.אחד מערכי הליבה של Simple Different הוא לכבד ולקדם את המגוון העשיר של שפות ותרבויות העולם, בלי קשר לרווח פיננסי.

אתיקה Simple Different

גישת "המשתמש קודם"

חלק מהאתיקה של Simple Different, החברה שעומדת מאחורי SimDif, היא להדריך את משתמשיה בבניית אתרים. SimDif נועדה לעודד משתמשים ליצור ולארגן את התוכן שהקוראים שלהם היו רוצים לראות: זו גם הדרך הטובה ביותר לבנות אתר עבור Google.


SimDif נותנת לך להשתמש ולהבין את התוכנה, לפני שתחליט/י לרכוש אותה